Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 700 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Ovládanie svetla | Bezdotykový senzor, Zmena jasu svetla |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2412 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / set | 51.8800 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906442 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 51.88 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Balenie | 3 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub Mocca |
| Typ osvetlenia | LED |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| séria | nirona |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2412 |
| Výbava | Automatické dovretie;Ochrana proti korózii |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 30000 |
| Ovládanie svetla | Bezdotykový senzor;Zmena jasu svetla |
| Šírka | 700 |