Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 757 lm |
| Životnosť (LED) | 36000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / set | 40.9110 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913953477 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Balenie | 5 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub strieborný |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 10 |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 757 |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ osvetlenia | LED |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 36000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | cirasa |
| Váha | 41.9 |
| Šírka | 600 |
kalkulačka