Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 570x510x320 mm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 110.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.9768 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956951331 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.86 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 570 |
| Výška | 510 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 570x510x320 mm |
| Materiál | Hliník;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 110 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka