Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60x120 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Polyuretan |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913123429 |
| Taric | 57050030 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x120 cm |
| Dĺžka | 1200 |
| Materiál | Polyuretan |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Váha | 1.45 |
kalkulačka