Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x34,5x55 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | GeniusFlush |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | ExtraGlaze, Skryté uchytenie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 25.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8057729356392 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
GeniusFlush® - toalety bez tradičného oplachového kruhu. Patentovaný splachovací systém od spoločnosti GSI dosahuje vďaka inovatívnemu riešeniu maximálnej efektivity a tichosti. Splachovanie je umiestnené v strednej časti, na pohľad skryté, a okraj, ktorý vymedzuje cirkuláciu vody v okamihu spláchnutia, bol minimalizovaný a získal jemnejšie zakrivenie.
Toto zdokonalenie v kombinácii s glazúrou Extraglaze®, ktorá dodáva keramike dokonale hladký povrch a pôsobivý lesk, zaisťuje maximálnu hygienu a zníženie námahy pri čistení WC. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l.

Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI.
Bežná glazura| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 345 |
| Hĺbka | 550 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x34,5x55 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchytenie;ExtraGlaze |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Technológia splachovania | GeniusFlush |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 4,5 l |
| 3D model | ÁNO |
| séria | kube x |
| Váha | 25.4 |
| Ostatné | ExtraGlaze;Skryté uchytenie |
kalkulačka
