Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 34,5x1,5x2,6 cm |
| Šírka | 345 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Zliatina zinku |
| Hmotnosť / ks | 0.2040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913132759 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Meď |
|---|---|
| Šírka | 345 |
| Výška | 15 |
| Hĺbka | 26 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 34,5x1,5x2,6 cm |
| Materiál | Zliatina zinku |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 0.204 |
kalkulačka