Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 170x260x245 mm |
| Priemer | 170 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hĺbka | 245 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 0.9050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125959 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Váha | 0.735 |
|---|---|
| Priemer zátky | 170 |
| Farba | Bronz |
| Šírka | 170 |
| Výška | 260 |
| Hĺbka | 245 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 170x260x245 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kôš 3 litre |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálový kôš;Vnitřní nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| séria | diamond |
| Objem | 3 |
| Priemer | 170 |
kalkulačka