Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KORIN |
| Rozmer | 70x70x12 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba rámu | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením, Zrkadlá s policou |
| Tvar | Štvorec |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP22 |
| Príkon | 7.80 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 990 lm |
| Životnosť (LED) | 20000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 8.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913947438 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 700 |
| Výška | 700 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x70x12 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Výbava | Osvetlenie;Police |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením;Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| séria | korin |
| Váha | 8.8 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Svietivosť | 430 |
| Životnosť (LED) | 20000 |
| Farba rámu | Biela |
kalkulačka