Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 430x430x235 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hĺbka | 235 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 200.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 14.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126710 |
| Taric | 94018000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 430 |
| Výška | 430 |
| Hĺbka | 235 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 430x430x235 mm |
| Materiál | Solid Surface |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 14 |
| Nosnosť | 200 |
kalkulačka