Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| Rozmer | 36x87x60 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 45.5400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913902147 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 45.54 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 360 |
| Hĺbka | 600 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 36x87x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| séria | flo keramika |
| Výška | 870 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4,5 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka