Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | CLASSIC |
| Rozmer | 41,5x81,5x70,5 cm |
| Šírka | 415 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 705 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | ExtraGlaze, Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 46.8330 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913902116 |
| Záruka | 2 roky |
Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI.
Bežná glazura| Váha | 41.768 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 410 |
| Hĺbka | 700 |
| Balenie | 4 |
| Rozmer | 415x815x705 mm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný;ExtraGlaze |
| Záruka | 2 roky |
| séria | classic |
| Výška | 815 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | ExtraGlaze;Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka