Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šírka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.0300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864612 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.03 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Výška | 256 |
| Hĺbka | 276 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 42 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Retro |
| séria | kirké crystal |
| Šírka | 216 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka