Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIMURA |
| Šírka | 295 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Integrovaný v rukoväti |
| Hmotnosť / ks | 2.6480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913947278 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 295 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Integrovaný v rukoväti |
| Tvar | Kruhové |
| séria | kimura |
| Váha | 2.648 |
kalkulačka