Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL pre umývadielka |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 114 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Farba | Farebné |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844782 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 1.22 |
|---|---|
| Výška | 114 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | small pre umývadielka |
| Farba | Farebné |
| Výbava | Klasická |
| Priemer kartuše | 35 |
| Šírka | 50 |
| Hĺbka | 110 |
| Výška výtoku | 35 |
kalkulačka