Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 40x19x40 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Rohové |
| EAN | 8590913949449 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 7.9650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 7.965 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 400 |
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x19x40 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Rohové |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Výška | 190 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka