Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 45x40x50 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Prepad | ÁNO |
| Balenie neobsahuje | Sifón, Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 19.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874369 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 16.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 450 |
| Výška | 400 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 45x40x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Sifón;Výpusť |
kalkulačka