Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KERALA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x143x32 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 20.9685 kg |
| EAN | 8590913995323 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota je 6 týždňov.
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 380 |
| Výška | 1430 |
| Hĺbka | 320 |
| Rozmer | 38x143x32 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | kerala |
| Váha | 20.9685 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka






