Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | BAMBOOM |
| Rozmer | 170x250x220 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Bambus, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 0.8200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341302231 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé dovieranie veka.
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Farba | Čierna;Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 170 |
| Výška | 250 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 170x250x220 mm |
| Objem | 3 |
| Materiál | Bambus;Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Soft Close;Pedálové koše;Vnútorná nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bamboom |
| Váha | 0.82 |
kalkulačka