Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Šírka | 54 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 50 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829536 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.5 |
|---|---|
| Priemer zátky | 54 |
| Farba | Chróm |
| Výška | 170 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 40 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | kasiopea |
| Výbava | Klasická |
| Šírka | 54 |
| Hĺbka | 130 |
| Výška výtoku | 50 |
kalkulačka