Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Prietok (3 bar) | 17.590 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800030 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 2 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 175 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 17.59 |
| Priemer kartuše | 40 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Tvar | Kruhové |
| séria | kasiopea |
kalkulačka