Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x12,2x26 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Pod dosku, Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831669 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 5.7 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 500 |
| Hĺbka | 260 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x12,2x26 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Inštalácia | Pod dosku;Zápustné |
| 3D model | ANO |
kalkulačka