Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 36,3x77,5x66,5 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Výška | 775 mm |
| Hĺbka | 665 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Montážna sada, Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 30.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872105 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 30.05 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x67 |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 363 |
| Výška | 775 |
| Hĺbka | 665 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l |
| Ostatné | Odpad zadný |
kalkulačka