Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 35x75x63 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 27.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 6221006112762 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 350 |
| Hĺbka | 630 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x75x63 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| doprava príplatok | 30 |
| Výška | 750 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Ostatné | Odpad zadný |
kalkulačka