Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| Rozmer | 137x130x66 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934087 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 137 |
| Výška | 130 |
| Hĺbka | 66 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 137x130x66 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.443 |
| séria | insia |
kalkulačka