Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| Rozmer | 656x50x87 mm |
| Dĺžka | 656 mm |
| Šírka | 656 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 87 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934032 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 656 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 87 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 656x50x87 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.53 |
| séria | insia |
| Dĺžka | 656 |
kalkulačka