Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 810x270x120 mm |
| Dĺžka | 810 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Hmotnosť / ks | 9.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729001430 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 9.9 |
| Farba | Biela |
| Výška | 270 |
| Hĺbka | 117 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 810x270x117 mm |
| Dĺžka | 810 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka