Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 510x270x120 mm |
| Dĺžka | 510 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 6.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729002215 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Čierna |
| Výška | 270 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 510x270x120 mm |
| Dĺžka | 510 |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Váha | 6.7 |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| 3D model | ANO |
kalkulačka