Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 52x35,5 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 8.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973897 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 8.98 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 520 |
| Hĺbka | 355 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 52x35,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| séria | inka |
kalkulačka