Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 32x35,5 cm |
| Šírka | 320 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 5.8400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973811 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5.84 |
|---|---|
| Farba | Biela mat |
| Šírka | 320 |
| Hĺbka | 355 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 32x35,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| séria | inka |
kalkulačka