Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | KLAVER, FLISE, INDY |
| Rozmer | 71x12,2x6,5 cm |
| Dĺžka | 710 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Do priestoru - rošt |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 710 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 710 mm |
| Prietok | 60 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729051077 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Nerez |
| Šírka | 122 |
| Výška | 65 |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 |
| Rozmer | 71x12,2x6,5 cm |
| Dĺžka | 710 |
| Materiál | Plast |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 710 |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 710 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | klaver, flise, indy |
| Váha | 1.74 |
| Prietok | 60 |
kalkulačka