Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | IL GIGLIO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 81x160x109 mm |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 109 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 180 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.8890 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341323915 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 81 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 109 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 81x160x109 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | il giglio |
| Váha | 0.889 |
| Objem dávkovača | 180 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka