Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | IL GIGLIO |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 96x395x96 mm |
| Šírka | 96 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hĺbka | 96 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 8003341323892 |
| Taric | 96039091 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 1.5570 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 96 |
| Výška | 395 |
| Hĺbka | 96 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 96x395x96 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | il giglio |
| Váha | 1.557 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka