Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | IL GIGLIO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 250x42x215 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hĺbka | 215 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.7600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341324646 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 250 |
| Výška | 42 |
| Hĺbka | 215 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 250x42x215 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | il giglio |
| Váha | 1.76 |
| Dĺžka | 250 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka