Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 43x18x43 cm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 11.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899225 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9.2 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 430 |
| Výška | 180 |
| Hĺbka | 430 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 43x18x43 |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | idea |
| 3D model | ANO |
kalkulačka