Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 255 mm |
| Výška | 19 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913963513 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Priemer | 255 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 19 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Ostatné | AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.72 |
kalkulačka