Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887345 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 2.86 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 300 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Výbava | AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Výška | 8 |
| Ostatní | AntiCalc |
| Ostatné | AntiCalc |
kalkulačka