Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | BAMBOOM |
| Rozmer | 50x50x38 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 38 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Nosnosť | 4.0000 kg |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť / ks | 0.0850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341302897 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 50 |
|---|---|
| Farba | Čierna;Hnedá |
| Šírka | 50 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 38 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x50x38 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Nosnosť | 4 |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bamboom |
| Váha | 0.085 |
kalkulačka