Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | BAMBOOM |
| Rozmer | 400x60x145 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341335512 |
| Taric | 94038200 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 60 |
| Hĺbka | 145 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 400x60x145 mm |
| Dĺžka | 400 |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bamboom |
| Váha | 1 |
kalkulačka