Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | BAMBOOM |
| Rozmer | 25x92x49 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hĺbka | 49 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341302309 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 25 |
| Výška | 92 |
| Hĺbka | 49 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 25x92x49 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bamboom |
| Váha | 0.08 |
kalkulačka