Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | BAMBOOM |
| Rozmer | 25x125x57 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 57 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Hmotnosť / ks | 0.0480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341302019 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 25 |
| Výška | 125 |
| Hĺbka | 57 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 25x125x57 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| séria | bamboom |
| Váha | 0.048 |
kalkulačka