Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Séria | HEXATILE |
| Rozmer | 17,5x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 0.7140 m2 |
| Počet ks v balení | 25 |
| Hrúbka | 8.50 mm |
| Hmotnosť / m2 | 18.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435404933012 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
Lesklá glazura dlaždice.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Váha | 18.6 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 17,5x20 cm |
| Povrch | Lesk |
| Počet ks v balení | 25 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 8.5 |
| Balenie obsahuje | 0.714 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | hexatile brillo & lisboa |
kalkulačka