Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 63x43 cm |
| Šírka | 630 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
| Hmotnosť / ks | 17.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831645 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 17.7 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 630 |
| Hĺbka | 430 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 63x43 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
kalkulačka