Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | HELEN |
| Rozmer | 72x100 mm |
| Priemer | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306451 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Priemer zátky | 72 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 72 |
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 72 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 72x100 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | helen |
| Váha | 0.306 |
| Priemer | 72 |
kalkulačka