Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | HELEN |
| Rozmer | 75x170x85 mm |
| Priemer | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 280 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306383 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Priemer zátky | 75 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 75 |
| Výška | 170 |
| Hĺbka | 85 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75x170x85 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Objem dávkovača | 280 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | helen |
| Váha | 0.45 |
| Priemer | 75 |
kalkulačka