Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 460 mm |
| Výška | 98 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 0.5090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816352 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.509 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 98 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 460x98 mm |
| Dĺžka | 460 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka