Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TIPPER |
| Rozmer | 40x60 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 600 mm |
| Farba rámu | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme, Zrkadlá výklopné |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné |
| Hmotnosť / ks | 4.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913950407 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 600 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x60 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme;Zrkadlá výklopné |
| Záruka | 2 roky |
| séria | tipper |
| Váha | 4.15 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Čierna |
kalkulačka