Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 360x161x382 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 382 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 130.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956016146 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 161 |
| Hĺbka | 382 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 360x161x382 mm |
| Materiál | Hliník;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 130 |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 2.37 |
kalkulačka