Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x45,5x67,2 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hĺbka | 672 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 30.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531160496 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 30.2 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 365 |
| Výška | 455 |
| Hĺbka | 672 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,5x45,5x67,2 cm |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Odpad spodný |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko;Montážna sada |
| Tvar | Klasik |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka