Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 580x124x155 mm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hĺbka | 155 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.2370 kg |
| EAN | 8592207022449 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 580 |
| Výška | 124 |
| Hĺbka | 155 |
| Rozmer | 580x124x155 mm |
| Materiál | Oceľ;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.237 |
kalkulačka