Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 32x120x67 mm |
| Šírka | 32 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.0320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341188064 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.028 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 32 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 67 |
| Rozmer | 32x120x67 mm |
kalkulačka